vaseis 01

Ο ονομαστικός κατάλογος με τους επιτυχόντες σε ΑΕΙ και ΤΕΙ αναρτήθηκε την Παρασκευή 30 Αυγούστου 2013 στο Λύκειο Νέας Ερυθραίας. Βάσει των αποτελεσμάτων 65 υποψήφιοι (έναντι 65 το 2012 και 61 το 2011) εξασφάλισαν την εισαγωγή τους σε σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Οι 40 σε ΑΕΙ και οι 25 σε ΤΕΙ. Από αυτούς σε σχολές της Αθήνας και του Πειραιά πέρασαν οι 36 (ποσοστό 55%).

Η «Ν.Ε. on line» δημοσιεύει τον κατάλογο με τους επιτυχόντες:

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013 (ΟΜΑΔΑ Α’  90%)

ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΙΔΡΥΜΑ
ΑΔΑΜΙΔΗ  ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΝΙΚΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙNH ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ.ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΛΚΜΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΑΡΧΟΝΤΙΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡIΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΑΣΥΛΟΓΙΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.  (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΒΟΝΤΙΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ  (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΡΕΤΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ  (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΡΥΠΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΔΕΡΜΑΝΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΔΟΥΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΡΚΑΚΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΚΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΙΑΧΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΚΙΚΙΒΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΟΛΙΑΝΔΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΚΟΥΤΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε.  (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΛΥΓΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ  (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΑΛΑΒΑΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ,  ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.  (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΕΚΙΟ ΛΟΡΕΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΙΛΑΝΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.  (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)  – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΜΠΟΖΙΚΑ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΠΟΥΡΕΑ ΤΟΥΝΤΟΡ ΙΟΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΞΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΟΚΤΑΠΟΔΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΟΚΤΑΠΟΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.  (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.  (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΡΟΚΑΙ ΜΑΡΙΟ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.  (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΑΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΑΡ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.  (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΤΡΥΦΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ  (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  (ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΤΟΥΡΝΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΣΤΕΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.  (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΑΓΚΕΤΑΣ- ΒΙΓΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΣΙΚΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ. Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΕΚΚΛ. ΑΚ. ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΙΩΤΑΣ ΝΙΑΧΟΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΦΟΡΤΟΤΗΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΨΑΡΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013 (ΟΜΑΔΑ Β’  10%)

ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΙΔΡΥΜΑ
ΑΚΑΡΕΠΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ  (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΛΛΙΛΕΚΑ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ,  ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ  (ΑΜΦΙΣΣΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΥΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ,  ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ  (ΠΥΡΓΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΞΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΙΣΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΣΤΡΙΓΓΛΗΣ         ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.